Występ naszych zawodniczek podczas wyścigu etapowego DOLNY ŚLĄSK TOUR

Posted by | Październik 22, 2018 | Bez kategorii | No Comments

Wyścig rozpoczynało kryterium o Złota Spinkę miasta Wałbrzycha, gdzie nasza zawodniczka Monika Graczewska zajęła 2 miejsce. Tym samym otrzymała koszulkę najaktywniejszej zawodniczki w której przystąpiła do I etapu. Sobotnie zmagania zawodniczek rozpoczynała 2.8 kilometrowa czasówka pod przełęcz Palczyk podczas której Monika Graczewska i Weronika Humelt zajęły kolejno 8 i 9 miejsce.
Tego samego dnia odbył się jeszcze 2 etap – wyścig ze startu wspólnego, który został rozegrany na rundach wokół Świebodzic. Nasza zawodniczka Weronika Humelt znalazła się w 5 os. ucieczce, gdzie swoje zmagania skończyła na 4miejscu i tym samym do ostatniego etapu, przystąpiła z 4 pozycja w klasyfikacji genralnej. Ostatniego dnia reprezentantki UKS Mróz Jedynka Kórnik ścigały się na dystansie 100 km, gdzie ostatecznie cały wyścig wygrała Monika Brzeźna, najwyżej w klasyfikacji generalnej z naszych zawodniczek znalazła się Weronika Humelt zajmując 6 lokatę, Monika Graczewska skończyła na 10 pozycji. 
Natalia Szymczak w kategorii juniorek zakończyła zmagania na 4 pozycji.